Wybór dobrego CD

Rozmowy, wymiana poglądów o źródłach sygnałowych w systemach stereo - odtwarzaczach CD, gramofonach analogowych, odtwarzaczach strumieniowych...
Regulamin działu
Piszemy poprawnie po polsku! Nie umieszczamy reklam, linków i nie prowadzimy działań marketingowych reprezentujących obce firmy, których interes mógłby być sprzeczny z interesem właściciela FIRMY i portalu EXTREO.pl. Możemy wstawiać linki do stron związanych z tematem... Zachowujemy kulturę i dobre obyczaje, dyskutując swobodnie ale z poszanowaniem godności innych.

Wybór dobrego CD

Postprzez basad » Pt gru 13, 2013 9:59 pm

Pozbywam się CA Azur 640 bo przez przypadek słuchałem lepszy. Jaki CD polecacie w kwocie do 10k zł? Mógłby być używany ale niezbyt stary - jakieś 2 lata. Wzmacniacz mam na pewno neutralny a przede wszystkim mocny. Najważniejsze, że idealnie napędza kolumny. Jedyny szkopuł to brak XLR gdybym chciał sterować go źródłem z XLR np. jakiś dobry SACD. Co byście panowie Akustyk i Lider poradzili?
basad

Re: Wybór dobrego CD

Postprzez Akustyk » N gru 15, 2013 2:28 pm

Krótko i na temat...
Jest mnóstwo dobrze grających źródeł. Nie wiem skąd pomysł zmiany odtwarzacza CD skoro ten, który masz, jest całkiem dobry. Jeśli jednak chcesz lepszy, przejrzyj ofertę TEAC.
Pozdrawiam
Akustyk
Akustyk

Powrót do Źródła - analogowe i cyfrowe