Audio Show 2013

Dyskusja o przetwornikach elektroakustycznych i kolumnach głośnikowych.
Regulamin działu
Piszemy poprawnie po polsku! Nie umieszczamy reklam, linków i nie prowadzimy działań marketingowych reprezentujących obce firmy, których interes mógłby być sprzeczny z interesem właściciela FIRMY i portalu EXTREO.pl. Możemy wstawiać linki do stron związanych z tematem... Zachowujemy kulturę i dobre obyczaje, dyskutując swobodnie ale z poszanowaniem godności innych.

Audio Show 2013

Postprzez Akustyk » Śr wrz 18, 2013 10:04 pm

W dniach 09-10 listopada br. odbędzie się w Warszawie wystawa AUDIO SHOW. Miejsca ekspozycji jak w ubiegłym roku. Będzie pewnie trochę nowości, o których czytałem tu i ówdzie... My też tam pojawimy się z nowymi kolumnami głośnikowymi. Ciekaw jestem reakcji publiczności na widok czegoś czego raczej nikt poza nami nie zaprezentuje. Nie będę jednak uprzedzał faktów i proszę o odrobinę cierpliwości. Będzie na co popatrzeć oraz posłuchać... Według wszelkich znaków na niebie i ziemi, będziemy w hotelu SOBIESKI. Nie wiem jeszcze na którym piętrze ale to i tak bez większego znaczenia skoro "procesje" zwiedzających zawsze chodzą z dołu do góry lub z góry na dół. Zapraszam!
Akustyk
Akustyk

Re: Audio Show 2013

Postprzez Lider » Cz wrz 19, 2013 11:10 am

No i po co rozpalasz emocje? Rozumiem, że promieniuje z Ciebie entuzjazm... Jednak "trąbienie przed orkiestrę" nie jest tu na miejscu... Nie powinniśmy ujawniać się z zamiarami. Wystarczy, że już w portalu jest skromna wzmianka, co też uważam za przedwczesne ale tak zdecydowano nie pytając mnie o zdanie. Na marginesie... Pewnie ten Twój projekt niejednemu zalezie za skórę, że na coś takiego nie wpadł... Pożyjemy zobaczymy, a może wcześniej posłuchamy zanim będą mogli posłuchać tego zwiedzający wystawę...
Administrator
Lider
Site Admin

Postprzez basad » Pn paź 07, 2013 5:45 pm

Będę się starał zobaczyć co takiego nowego pokażą na tym audio show. Nigdy tam nie byłem ale był w zeszłym roku mój kumpel z kapeli - pianista. Mówił, że nic specjalnego. Audio show robi się ponoć show marketingowym a nie pokazem dla ewentualnych klientów sprzętu godnego uwagi. Nie wiem tego i chcę się przekonać na własne oczy. Takie to czasy, że wszystko to marketing. Czekam chwili kiedy zobaczę Państwa nowe kolumny pewnie jakieś potężne. Co to ma być jeśli to nie tajemnica?
basad

Postprzez Akustyk » Pn paź 07, 2013 5:48 pm

Przykro mi ale to jeszcze tajemnica. Zapraszam na wystawę!
Akustyk
Akustyk

Postprzez expert » Pn paź 07, 2013 7:18 pm

Mimo wszystko życzę sukcesu. Macie sporo marketingu na swych stronach ale nie jest to ten marketing, który wkurza mnie najbardziej czyli robienie ze mnie idioty, który nie tylko jest głuchy ale jeszcze tak ciemny, że nie widzi różnicy między lampiakiem a tranzystorowcem. Fajnie piszecie tylko za dużo w tym mądrych słów. No chyba, że to jest pisane pod absolwentów politechniki. Nie gniewajcie się za tą porcję krytyki bo tak naprawdę to wam kibicuję. Poznałem jednego z waszych szczęśliwców, który zakupił opisane monitory i był bardzo zadowolony. Zaprosił mnie na odsłuch i rzeczywiście dźwięk był bez zarzutu. Ładnie to grało z dość słabą elektroniką mimo wszystko ale na plus jest to, że to nie wasza elektronika. Postaram się wpaść na wystawę aby popatrzeć, posłuchać. Pozdrawiam, e...
expert

Postprzez Akustyk » Pn paź 07, 2013 7:31 pm

Dziękuję za szczerość! Widzisz Kolego Expercie, jest tak, że nasze teksty staramy się pisać językiem komunikatywnym opartym na faktach, a nie na mitach. W związku z tym wolimy użyć kilku "mądrych stwierdzeń" niż steku bredni czarujących niewtajemniczonych w arkana sztuki. Elektroakustyka to nie magia ani nie czary. Jest rzeczą oczywistą, że musimy dbać o wizerunek dobrego wytwórcy sprzętu audio i staramy się być otwarci na wszystkich poszukujących ideału. Uwierz mi, że nie jest nam daleko do tego stanu. Póki co, cieszę się, że są też i tacy jak Pan Expert, którzy maja odwagę pisać drapieżnie, co musi zwrócić uwagę tych, którym się wydaje, że nie mylą się nigdy. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam!
Akustyk
Akustyk

Postprzez Lider » Pt paź 25, 2013 8:25 pm

Zgodnie z tematem - Audio Show 2013, włączę się ze swoimi dość powściągliwymi jednak uwagami. Prosiłem aby przedwcześnie nie ujawniać się z planami występów na tegorocznej wystawie ale jakoś nikt specjalnie nie chciał słuchać więc siłą rzeczy, odnosząc się do oficjalnych już zapowiedzi na stronie extreo.pl oraz livetone.pl, których jestem autorem, stwierdzę krótko: Został roztrąbiony temat w sieci, co zdają się potwierdzać wyniki GOOGLE na listach wyszukiwania dla Audio Show 2013 ale to jakoś nie cieszy mnie, albowiem nie przekłada się to na wzrost odwiedzin naszych stron, więc po cóż ten cały zgiełk? Po to zapewne aby zwrócić uwagę na "debiutantów" i choć to nic umniejszającego, to jednak niczego nie wnosi poza wzrostem liczby wywołań stron www, które po kilku sekundach są opuszczane, a odwiedzający nie przechodzą do dalszych podstron jakby nic na nich godnego uwagi nie było. Nie wypada się użalać lecz trzeba coś z tym zrobić... Może podpowiecie co?
Administrator
Lider
Site Admin

Postprzez Akustyk » Pt paź 25, 2013 8:34 pm

No i czemu lamentujesz? Zresztą Ta twoja wypowiedź nie jest na temat... Załóż sobie nowy wątek p.t. "Dylematy zgorzkniałego od nadmiaru PHP administratora w kwestii mało porywającego marketingu..." Sorry, nie miałem zamiaru urazić Cię! Ten nieco groteskowy wywód jest tylko po to aby rozładować zbędne napięcie. Ja tam nie boję się nawet tych ciemniejszych stron naszego występu na Audio Show. Myślę, że będzie całkiem fajnie :lol:
Akustyk
Akustyk

Postprzez Lider » So lis 02, 2013 7:47 pm

Póki co, "para w gwizdek"... Zrobione to i owo ale nie wszystko. Mam nadzieję, że pokażemy się jakoś sensownie i z odrobiną klasy. Swoją drogą nie mogę się już doczekać jak wypadniemy na tle konkurencji (?) Może rzeczywiście byłem nieco przewrażliwiony. Pożyjemy, zobaczymy...
Administrator
Lider
Site Admin

Postprzez Akustyk » So lis 02, 2013 7:49 pm

Będzie fajnie. Tak czuję :roll:
Akustyk
Akustyk

Następna strona

Powrót do Głośniki i zespoły głośnikowe